בחינת היתכנות וכדאיות של יבוא ממדינות ערב
לפני כניסה לכל פרויקט יבוא , יש לבצע בחינת היתכנות וכדאיות על מנת לוודא כי הסיכון הינו מחושב וכי יש סיכוי רב שיצליח. אנחנו מומחים בבחינות התכנות וכדאיות ביבוא ממדינות ערב וביצענו עשרות כאלו לאורך השנים. הצוות שלנו, אשר מורכב מאנשי עסקים ישראליים ומקומיים כאחד בכל אחת מהמדינות הערביות בהן אנו עובדים, מבין את השוק לעומקו ויבצע עבורכם את הבדיקות הדרושות בצורה יסודית ומקצועית, כולל העמסה של כלל עלויות הלוגיסטיקה, מהחברה במדינה הערבית ועד למחסן בישראל.

בחינת היתכנות וכדאיות של יבוא ממדינות ערב

לפני כניסה לכל פרויקט יבוא , יש לבצע בחינת היתכנות וכדאיות על מנת לוודא כי הסיכון הינו מחושב וכי יש סיכוי רב שיצליח. אנחנו מומחים בבחינות התכנות וכדאיות ביבוא ממדינות ערב וביצענו עשרות כאלו לאורך השנים.

הצוות שלנו, אשר מורכב מאנשי עסקים ישראליים ומקומיים כאחד בכל אחת מהמדינות הערביות בהן אנו עובדים, מבין את השוק לעומקו ויבצע עבורכם את הבדיקות הדרושות בצורה יסודית ומקצועית, כולל העמסה של כלל עלויות הלוגיסטיקה, מהחברה במדינה הערבית ועד למחסן בישראל.

לאחר בחינה ומיפוי של התהליך, יאותר עבורכם יצרן ותוכלו לקבל החלטה האם כלכלי לבצע את המהלך.

במסגרת בדיקות ההתכנות נבדוק רגולציות מקומיות בארץ המוצא , עלויות שילוח בהתאמה לסוג המוצר/סחורה וכיצד נהוג לשנע אותה בעולם , תוך התייחסות לשילוח אווירי/ימי/יבשתי .

ערבמרקטס מספקת מגוון שירותי תמיכה בעסקים ומסייעת להם להתמודד עם כל אתגר שבו הם עשויים להיתקל כאשר הם עושים עסקים בשווקים הערביים, כולל ייבוא סחורות ממדינות ערב. עסקים בעולם הערבי יכולים להיות מורכבים ללא הבנה של כללים ותקנות מקומיות בנוסף לפערים תרבותיים.

ערבמרקטס תמצא עבורכם המוצרים והספקים שאתם מחפשים בשוק. נבצע את הבדיקות הנדרשות ע"פ ההגדרות שלכם ובתוספת הניסיון שלנו על מנת לוודא שיהיה ברשותך את כל המידע הדרוש  לפני הפעילות המסחרית וטרם ההתנהלות עם הגורמים בערב הסעודית , ירדן, בחריין, כווית, עומאן, איחוד האמירויות הערביות, מצרים או קטאר.

נלווה אותך "יד ביד" לפעולות יבוא יעילות ומוצלחות במזרח התיכון .

סקר היתכנות כולל:

  • בדיקת יצרן / מוכר / ספק
  • בדיקת אמינות הספק
  • בדיקת נאותות
  • פיקוח על סחורות
  • בחינת הרשת הלוגיסטית
  • חישובי עלויות משלוח
  • בדיקת ניירת
  • פרמטרים נוספים בהתאם לבקשת הלקוח
  • סיוע בקבלת החלטות GO NO GO

צור/צרי קשר על מנת לדון בקידום העסק שלך.

התקשר/י לטלפון 077-9894884 או לנייד 050-8640004, או שלח/י אלינו מייל לכתובת  office@arab-markets.com ונשיב בהקדם.

 

צור קשר