עסקאות ופיתוח עסקי במדינות ערב
כולם רוצים לשווק ולמכור בעולם הערבי . איך עושים את זה ? לא כל חברה ישראלית מתאימה לפעילות במדינות ערב . ישנם מספר פרמטרים אותם נבדוק ביחד טרם הפעילות על מנת לנבא סיכויי ההצלחה שלכם בעולם הערבי . הפרמטרים אותם נבדוק מתייחסים למאפיינים של יכולת מצד אחד ומוכנות מצד שני .

עסקאות ופיתוח עסקי במדינות ערב

כולם רוצים לשווק ולמכור בעולם הערבי . איך עושים את זה ?

לא כל חברה ישראלית מתאימה לפעילות במדינות ערב . ישנם מספר פרמטרים אותם נבדוק ביחד טרם הפעילות על מנת לנבא סיכויי ההצלחה שלכם בעולם הערבי . הפרמטרים אותם נבדוק מתייחסים למאפיינים של יכולת מצד אחד ומוכנות מצד שני .  

על מנת לבצע מכירות ועסקאות במדינות ערב ובמזרח התיכון חשוב להבין את המנטליות וכללי השיווק והסחר המתאימים ביותר למוצר/שירות שלך .

ראשית, יש להבין מה קיים בשוק והאם המוצרים שלך מתאימים לעולם הערבי .  בהקשר זה יש הבדלים גדולים בין המדינות הערביות ואין לראותן כמקשה אחת . המדינות הערביות שונות זו מזו בכל פרמטר מסחרי: רגולציה/כוח קניה/היקף שוק וכיו"ב.  למשל - כוח הקנייה, התחרות והמיסוי בערב הסעודית שונה מבחריין , כווית , מצרים או עומאן . הרגולציה בירדן אינה זהה לרגולציה באיחוד האמירויות (דובאי ואבו דאבי) .

חשוב מאוד להבין טרם הפעילות השיווקית את שיטות המכירה וההפצה במדינה הערבית בה אתם מעוניינים. בדיקות מקדימות בסיסיות יאפשרו להגיע לקהל היעד הנכון ובזמן המהיר ביותר.

במסגרת פעילותינו נאפיין את המוצרים הקיימים ושיטות השיווק והמכירה בתחום שלך, ומיד לאחר מכן נאתר ונמפה עבורך את השותפים המתאימים ביותר. שותפים אלו יכולים להיות מפיצים מקומיים או לקוחות סופיים. בפגישת אפיון נדון במתודה השיווקית שלכם בשאר מדינות העולם, וביחד נתאים את המתודה הנכונה למדינות ערב.

לאחר האיתור והמיפוי של השותפים אנו מבצעים פעולות שיווקיות אינטנסיביות וישירות מול הגורמים הללו על מנת לעניין אותם במוצרים והשירותים שלך, ולטובת דחיפה למכירות ועסקאות במדינות הערביות .

במהלך הפעילות השיווקית והלוגיסטית יהיה לכם קשר ישיר עם גורמים ערבים רלוונטיים לצד הצוותים שלנו. מכפיל כוח משמעותי בדרך להצלחה.   

מעורבות שלנו בשלבי התכנון והשיווק תעלה את הסיכוי שלך לבצע מכירות בעולם הערבי תוך הבנת הערוצים הנכונים ובעלויות נמוכות אל מול החשיפה שתבוצע עבורך .

צור/צרי קשר בהקדם , ללא התחייבות, על מנת לדון בהתאמתך לפעילות במדינות ערב.

התקשר/י לטלפון 077-9894884 או לנייד 050-8640004, או שלח/י אלינו מייל לכתובת  office@arab-markets.com ונשיב בהקדם.

צור קשר